Jsme připraveni ihned řešit Vaší objednávku. Nakupujte s radostí!

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Datové sítě

USB adaptér approx! APPC07G RJ45 GB

USB adaptér approx! APPC07G RJ45 GB

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: Approx!Rychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Napájecí zdroj pro RouterBoard Mikrotik 5V USB RB411UAHR/RB493G

Napájecí zdroj pro RouterBoard Mikrotik 5V USB RB411UAHR/RB493G

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Síťový adaptér UBIQUITI UF-Nano UFiber 1 x GPON 1 GB | Černý

Síťový adaptér UBIQUITI UF-Nano UFiber 1 x GPON 1 GB | Černý

 za nejlepší ceny.1 GB1 x GPON...

Sleva 8%
Síťová Karta Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: EdimaxRychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Síťový adaptér UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

Síťový adaptér UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

 za nejlepší ceny.Rozsah: 20 kmMono mode: anoOLT...

Sleva 8%
Síťová Karta Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: EdimaxRychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Optický modul SFP+ pro multimode kabel Mikrotik S+85DLC03D 300 m

Optický modul SFP+ pro multimode kabel Mikrotik S+85DLC03D 300 m

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Síťová Karta approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: Approx!Rychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Optický modul SFP pro multimode kabel Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

Optický modul SFP pro multimode kabel Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Adaptér USB na Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

Adaptér USB na Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: Edimax...

Sleva 8%
Injektor PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

Injektor PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Adaptér Ethernet na USB 3.0 Edimax EU-4306

Adaptér Ethernet na USB 3.0 Edimax EU-4306

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: EdimaxRychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Injektor PoE Mikrotik NADACA0087 RBGPOE Gigabit Ethernet

Injektor PoE Mikrotik NADACA0087 RBGPOE Gigabit Ethernet

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
USB adaptér approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

USB adaptér approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: Approx!Rychlost dat: 100 Mbp...

Sleva 8%
Rozbočovač Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Černý

Rozbočovač Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Černý

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Síťová Karta approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: Approx!Rychlost dat: 100 Mbp...

Sleva 8%
Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

s) za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Optický Modul SFP LC D-Link DEM-311GT

Optický Modul SFP LC D-Link DEM-311GT

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: D-LinkRychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
WiFi Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+

WiFi Repeater Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+

 za nejlepší ceny.Rozsah: 100 mBezdrátovýGigabit Ethernet...

Sleva 8%
Optický Modul SFP LC D-Link DEM-310GT

Optický Modul SFP LC D-Link DEM-310GT

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: D-LinkRychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Síťová Karta Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

Síťová Karta Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

 za nejlepší ceny.10GBASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T RJ-45, 120 x 84.6 x 20.5...

Sleva 8%
Optický kabel SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

Optický kabel SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Síťový Kabel SFP+ D-Link DEM-CB100S 1 m

Síťový Kabel SFP+ D-Link DEM-CB100S 1 m

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Injektor PoE D-Link DPE-301GI

Injektor PoE D-Link DPE-301GI

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Rozbočovač approx! APPC30V2 1080P 4K HDMI

Rozbočovač approx! APPC30V2 1080P 4K HDMI

 za nejlepší ceny.HDMI/2xHDMI, 1080p, 4K HD, 48-bit, 3D, 5V/1APřipojení: HDMI x...

Sleva 8%
TP-LINK TG-3468 červená karta Gigabit RJ45 PCIe 32b

TP-LINK TG-3468 červená karta Gigabit RJ45 PCIe 32b

 za nejlepší ceny.Typ: Síťové rozvodyZnačka: TP-LinkRychlost dat: 1 Gbps

Sleva 8%
Síťový adaptér D-Link NADACA0109 DEM-CB300S 3 m 10 GbE SFP+

Síťový adaptér D-Link NADACA0109 DEM-CB300S 3 m 10 GbE SFP+

 za nejlepší ceny.D-Link DEM-CB300SSFP+3 m10 GbETyp poh...

Sleva 8%
Síťový adaptér D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

Síťový adaptér D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

 za nejlepší ceny.D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 850 nm,...

Sleva 8%
Injektor PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A

Injektor PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A

 za nejlepší ceny....

Sleva 8%
Síťový adaptér D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

Síťový adaptér D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

 za nejlepší ceny.D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 1310...

Sleva 8%