Loading...
❤❤❤ OliOli.cz ® ❤❤❤ OliOli.sk ® ❤❤❤ OliOli PL ® ❤❤❤ OliOli.hu ® ❤❤❤ OliOli RO ®
Jsme Česká firma a máme sklady přímo v ČR. Jsme připraveni ihned řešit Vaší objednávku.
❤❤❤ OliOli.cz ® ❤❤❤ OliOli.sk ® ❤❤❤ OliOli PL ® ❤❤❤ OliOli.hu ® ❤❤❤ OliOli RO ®

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  
Datové sítě

Datové sítě

Filtrování
Dostupnost
USB adaptér approx! APPC07G RJ45 GB

USB adaptér approx! APPC07G RJ45 GB

Ubiquiti POE-48-24W-G injektor PoE 48VDC,24W (UAP)

Ubiquiti POE-48-24W-G injektor PoE 48VDC,24W (UAP)

Síťová Karta Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Adaptér USB na Ethernet Edimax EU-4308 USB 3.0

Adaptér USB na Ethernet Edimax EU-4308 USB 3.0

Síťová Karta approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Optický modul SFP pro multimode kabel Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

Optický modul SFP pro multimode kabel Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

Adaptér USB na Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

Adaptér USB na Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

Optický kabel SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

Optický kabel SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

Switch Edimax MG-1000AS1 V2 SFP MonoMod |

Switch Edimax MG-1000AS1 V2 SFP MonoMod |

Síťový adaptér D-Link DIS-H60-24 60W

Síťový adaptér D-Link DIS-H60-24 60W

USB adaptér approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

USB adaptér approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

Rozbočovač Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Černý

Rozbočovač Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Černý

Síťový adaptér D-Link DIS-H30-24 30W

Síťový adaptér D-Link DIS-H30-24 30W

Síťová Karta approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

USB 2.0 port s držákem na mobilní telefon 145683 - Bílý

USB 2.0 port s držákem na mobilní telefon 145683 - Bílý

Optický Modul SFP LC D-Link DEM-311GT

Optický Modul SFP LC D-Link DEM-311GT

Síťový adaptér D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

Síťový adaptér D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

Optický Modul SFP LC D-Link DEM-310GT

Optický Modul SFP LC D-Link DEM-310GT

Síťová Karta Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

Síťová Karta Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

Síťový adaptér D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

Síťový adaptér D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

Síťová Karta D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťová Karta D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Síťový adaptér UBIQUITI UF-Nano UFiber 1 x GPON 1 GB | Černý

Síťový adaptér UBIQUITI UF-Nano UFiber 1 x GPON 1 GB | Černý

Síťový adaptér UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

Síťový adaptér UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

Injektor PoE D-Link DPE-301GI

Injektor PoE D-Link DPE-301GI

Síťový adaptér D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km

Síťový adaptér D-Link NADACA0046 DMC-300SC RJ45 2 Km

TP-LINK TG-3468 červená karta Gigabit RJ45 PCIe 32b

TP-LINK TG-3468 červená karta Gigabit RJ45 PCIe 32b

TP-LINK MC210CS konvertor RJ45 1GB a SC 1GB 15Km

TP-LINK MC210CS konvertor RJ45 1GB a SC 1GB 15Km

Injektor PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A

Injektor PoE Edimax GP-101IT 53 VDC 0,55 A